AKTUALNE REKRUTACJE:
 

A) OPERATOR SAMOCHODU SPECJALNEGO:
- obowiązki: prowadzenie i codzienna obsługa samochodu specjalnego do czyszczenia kanalizacji sanitarnej.
- wymagania: prawo jazdy kat. B, C.
- gotowośc do pracy w systemie zmianowym, dyspozycyjność.
- oferujemy: umowa o pracę w stabilnej formie, wynagrodzenie podstawowe + premie i dodatki, kursy specjalistyczne, korzystny pakiet socjalny.


Zainteresowane osoby proszone są o składanie CV w sekretariacie w siedzibie Spółki t.j. Giżycko, ul. Obwodowa 6 lub kontakt tel. 87-4299171-2, 87-4299183

Osoba do kontaktu:
Maciulewicz Grażyna - Insp. ds Pracowniczych, tel. 87-4299183

Zastrzegamy sobie prawo unieważnienia rekrutacji na każdym etapie bez podania przyczyny.

Złożone przez kandydatów dane osobowe będą przetwarzane przez PWiK Sp. z o.o. w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko: OPERATOR SAMOCHODU SPECJALNEGO,
Wzięcie udziału w rekrutacji wymaga uprzedniego zapoznania się z KLAUZULĄ INFORMACYJNĄ o OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH dla kandydata o pracę, dostępnej na stronie www.pwikgizycko.pl/obow_inf_cv.html.
Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli kandydat wyrazi stosowną zgodę w treści swojej aplikacji.
Do składanej dokumentacji dołączyć należy oświadczenie, wg poniższego wzoru:
"Zapoznałam/łem się z KLAUZULĄ INFORMACYJNĄ o OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PWIK Sp. z o.o, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".

 

PRACA

Copyright (C) 2009 PWIK Sp. z o.o.
Biuletyn Informacji Publicznej
pwikgizycko@home.pl